پیوندها

آقایان لاریجانی، باهم هماهنگ باشید!

photo_2017-07-08_18-51-45

‼️تحریف سند چشم انداز جمهوری اسلامی ایران، توسط ظریف در افکار عمومی جهان‼️

✍🏻متن کامل سند ملی بیست ساله «ایران برتر در منطقه»:
📖 با اتکال به قدرت لایزال الهی و در پرتو ایمان و عزم ملی و کوشش برنامه‌ریزی شده و مدبرانه‌ی جمعی و در مسیر تحقق آرمان‌ها و اصول قانون اساسی‌، در چشم‌انداز بیست‌ساله، ایران کشوری است توسعه یافته با جایگاه اول اقتصادی، علمی و فناوری در سطح منطقه با هویت اسلامی و انقلابی، الهام‌بخش در جهان اسلام و با تعامل سازنده و موثر در روابط بین‌الملل.
🔰 جامعه‌ی ایرانی در افق این چشم‌انداز چنین ویژگی‌هایی خواهد داشت:
توسعه یافته، متناسب با مقتضیات فرهنگی، جغرافیایی و تاریخی خود، متکی بر اصول اخلاقی و ارزش‌های اسلامی، ملی و انقلابی، با تأکید بر مردم‌سالاری دینی، عدالت اجتماعی، آزادی‌های مشروع، حفظ کرامت و حقوق انسان‌ها و بهره‌مندی از امنیت اجتماعی و قضایی.
🔹برخوردار از دانش پیشرفته، توانا در تولید علم و فناوری، متکی بر سهم برتر منابع انسانی و سرمایه‌ی اجتماعی در تولید ملی.
🔺امن، مستقل و مقتدر با سامان دفاعی مبتنی بر بازدارندگی همه‌جانبه و پیوستگی مردم و حکومت.
🔹برخوردار از سلامت، رفاه، امنیت غذایی، تأمین اجتماعی، فرصت‌های برابر، توزیع مناسب درآمد، نهاد مستحکم خانواده، به دور از فقر، تبعیض و بهره‌مند از محیط زیست مطلوب.
🔸فعال، مسئولیت‌پذیر، ایثارگر، مؤمن، رضایت‌مند، برخوردار از وجدان کاری، انضباط، روحیه‌ی تعاون و سازگاری اجتماعی، متعهد به انقلاب و نظام اسلامی و شکوفایی ایران و مفتخر به ایرانی بودن.
🔹دست یافته به جایگاه اول اقتصادی، علمی و فناوری در سطح منطقه‌ی آسیای جنوب غربی (شامل آسیای میانه، قفقاز، خاورمیانه و کشورهای همسایه) با تأکید بر جنبش نرم‌افزاری و تولید علم، رشد پرشتاب و مستمر اقتصادی، ارتقاء نسبی سطح درآمد سرانه و رسیدن به اشتغال کامل.
🔺الهام‌بخش، فعال و مؤثر در جهان اسلام با تحکیم الگوی مردم‌سالاری دینی، توسعه‌ی کارآمد، جامعه‌ی اخلاقی، نواندیشی و پویایی فکری و اجتماعی، تأثیرگذار بر همگرایی اسلامی و منطقه‌ای بر اساس تعالیم اسلامی و اندیشه‌های امام خمینی(ره)
✅ دارای تعامل سازنده و مؤثر با جهان بر اساس اصول عزت، حکمت و مصلحت.
👆🏻 این متن سند چشم‌انداز بیست ساله‌ی جمهوری اسلامی ایران👆🏻 در افق ۱۴۰۴ هجری شمسی است 👆🏻که در تاریخ ۱۳ آبان ۱۳۸۲ توسط امام خامنه ای رهبر معظم انقلاب به سران قوای سه‌گانه ابلاغ شده است؛
🔺این راهبرد ایران، چه تناسبی با سخنان ظریف در شورای روابط خارجی آمریکا دارد؟!
🔍ظریف در شورای روابط خارجی آمریکا مدعی است:
⚠️«ما می‌خواستیم در خاورمیانه قوی‌‌ترین [کشور] باشیم و یکدیگر را از منطقه حذف کنیم، اما نهایتاً منطقه را نابود کرده‌ایم. حالا زمان تغییر این رویه فرارسیده. من به شما می‌گویم که ایران آماده [گفت‌وگو]ست. ما آنقدر عظمت و قدمت و درایت داریم که این واقعیت را بپذیریم» !!!
📌در حالی که برنامه سیاست خارجی آمریکا از سال ۱۳۸۰- بنابر اعتراف ژنرال Weseley Clark فرمانده ارشد پیشین نیروهای ویژه آمریکا در ناتو، اشغال ۸کشور منطقه یعنی افغانستان، عراق، سوریه، لبنان، سومالی، لیبی و در نهایت ایران، طی ۵سال بوده است» !!!
✅ وقتی استراتژی «اسارت و وابستگی و اشغال و تخریب و نابودی و فقر کشورهای منطقه» توسط آمریکا و همپیمانانش وارد مرحله اجرا شد، دقیقاً برای مقابله با آن، امام خامنه ای، راهبرد «آزادی و استقلال و امنیت و پیشرفت و عدالت در جهان اسلام» را مطرح و پیگیری کرده اند…
⁉️حالا وزیر خارجه جمهوری اسلامی باید پاسخ بدهد که نابودی منطقه، ناشی از جنایات مشترک آمریکا.انگلیس.اسرائیل.عربستان و تکفیری هاست؛ یا بخاطر راهبرد «پیشرفت و عدالت و امنیت» ماست !؟!

https://eitaa.com/mohammadali_ramin
http://sapp.ir/mohammadali_ramin
http://telegram.me/mohammadali_ramin

مطالبی که ممکن است دوست داشته باشید ...

0 نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟ “تحریف سند چشم انداز، توسط ظریف برای آمریکائیها”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *