پیوندها

چرا بگوییم « امام خامنه ای » ؟ …

n00128489-b

 

به کجا چنین شتابان ؟ که سرابست و بیابان !

جناب آقای روحانی، رئیس جمهور اسلامی ایران

سلام و رحمت الهی بر جناب عالی؛ که امید است، در صراط مستقیم ولایت الهی گام بردارید و اشتباهاتی را که منجر به خیانتی آشکار به تاریخ ایران، ظلم به ملت، تخریب انقلاب اسلامی، تضعیف قانون اساسی و تحریف مذهب و مکتب است، در باقی مانده مسیر اصلاح فرمایید.

این پیام سرگشاده با کلامی سربسته، مقدمه ایست بر دادخواستی بلند که در آینده، ان شاءالله ضرورتی برای تقدیم آن به پیشگاه دادگاه افکارعمومی نباشد؛ تعمد در انتشار این مقدمه در زمان بعد از«انتخابات مجلسین»، برای آن است که از وسوسه شائبه تبلیغات انتخاباتی به دور بماند.

تقلید از کسی که پیش از این، صرفاً برای سوءاستفاده خودش، افراد زیادی از جمله بازرگان، بنی صدر، منتظری، خاتمی، موسوی، کروبی و سیدحسن را نسبت به ساختار و محوریت نظام تحریک کرده است، جز خسران برای دنیا و آخرت، حاصلی ندارد.

آن چه مرا به نگارش این نکات واداشته، شتاب خطرناکی است که شما در بیراهه «سراب های مستکبران»، در پیش گرفته اید:

۱= رقابت آشکار با هاشمی رفسنجانی برای ایفای نقش «اپوزیسیون داخل نظام»، به سود شما نیست؛ همچنان که به سود محمد خاتمی هم نبود.

۲= نظریه پردازی برای مقابله با آرمان های انقلاب اسلامی و سیاست های کلی نظام، نه در شأن علمی شماست و نه اذن قانونی جایگاه ریاست جمهوری است. از اشتباهات دوران هاشمی و خاتمی و احمدی نژاد عبرت بگیرید و مطمن باشید که شما نفوذ اختاپوسی اولی، زیرکی دومی و امتیازات برجسته سومی را ندارید؛ در عین حال از مقبولیت و استحکام هیچ کدام برخوردار نیستید و تا هم اینک مرتکب اشتباهات بیشتری از هر سه نفر آنها شده اید.

۳= تعهدات محرمانه به بیگانگان و اعتماد به دشمان جهانی مسلمانان و هم پیمانی با معارضان ضد ایران، از هرکسی که صادر شود، علاوه بر لعن و نفرین مقربان درگاه الهی، پرونده سنگینی را فراروی آینده او قرار خواهد داد.

۴= ارضای تمنّیّات استکبار صهیونیستی در بسیاری از امور؛ از جمله فریب ملت بزرگوار، تخریب جریان های انقلابی،  توهین به منتقدان خیرخواه، توجیه کرنش خود نسبت به گردن کشان بین المللی، حتی با تحریف تاریخ اسلام و مقابله مکرر با رهنمودهای امام خامنه ای، اگر موجب سقوط هم نشود، بستر نفوذ و سلطه طمع کاران صهیونیستی خواهد شد.

خداوند اخطار می کند: «سنستدرجهم من حیث لایعلمون»؛ اگر انسانی مراقب نباشد، گام به گام، از ولایت الهی دور شده و به ولایت طواغیت نزدیک خواهد شد؛ نخستین رئیس جمهور اسلامی ایران، در آن روزگار، خودش را یک مسلمان مدعی و محبوب تر از امام خمینی در جامعه می پنداشت؛ اما مخالفت با ولی فقیه زمان، او را تا حد یک مزدور آمریکا ساقط کرد و با لباس زنان از کشور گریخت.

۵= صهیونیست های چند ملیتی معتقدند که اقتدار جهانی ۴۰۰ ساله بریتانیا و ۱۱۰ ساله ایالات متحده آمریکا مدیون تجارب مزدورپروی آنها در «جهان سوم»، بخصوص از طریق سیستم مالی دیرینه و نظام  آموزشی و ابزار رسانه ای است. صهیونیست های آمریکا و انگلیس، غالباً پول نمی دهند، بلکه استعدادهای ملل را از طریق دام های جنسی یا وعده های خیالی و یا با عناوین ویژه و مدارک دانشگاهی و جوائز نمایشی مفتخر کرده و آنان را برده خود می سازند؛ و غالباً هیچ تعهد رسمی و کتبی هم از آنها نمی گیرند، چون به تبعیت فکری و عملی آنها در لحظات سرنوشت ساز، مطمئن هستند.

۶= در مقابل اشتباهات و تخلفات مکرری که واقع می شود، اگر صبر امام خامنه ای در راستای «فلسفه مهلت الهی»، به درستی تفسیر نشود، ممکن است مقتدای سیاسی شما را نیز که اینک سرمست «رأی» خویش است، از حماقت های متوالی سیاسی، تا مرحله «جهالت» یا «خیانت»، سوق بدهد. ضمناً باور نکنید که شما فقط ۳% رأی داشته اید و مابقی آراء تان متعلق به مشارالیه است.

۷= اگر سکوت نخبگان و هشیاری صاحب نظران و انتظار جامعه خوش طینت، تحلیل غلط بشود؛ اگر آمادگی ناظران نظام و شجاعت حکیمانه امام امت و اقدام غافلگیر کننده نیروهای الهی حافظ انقلاب اسلامی «ان ربک لبالمرصاد»، نادیده انگاشته شود، سقوط در پرتگاه حتمی است.

۸= کسی که کدخدای غارتگران جهان را رب ّالنوع مسلمانان پندارد، آیا تکلیف دارد که القاء کند: «اگر رهبری نظام، نسبت به شرایط و مقتضیات آگاه نباشد، مدبر بودن او با چالش رو به رو می شود»…

۹= امام خمینی بعد از حادثه ۱۴ اسفند ۱۳۵۹ در دانشگاه تهران، وقتی که هم پیمانی روزافزون سردسته فتنه گران (مسعود رجوی منافق) را با رئیس جمهور بنی صدر مشاهده کردند، تصمیم گرفتند، با مواضع صریح و سریع و قاطع، نقاب از چهره منافقان مسلط بر فضای کشور بردارند و با پذیرش هزینه ای سنگین، نظام اسلامی را از لوث وجود فریبکاران فتنه گر و مجذوب بیگانگان، پاک سازی کنند. وقتی صبر هیجده ماهه امام خمینی تمام شد، خطاب به رئیس جمهور چموش فرمودند:                                                     « غلط می کنی قانون را قبول نداری؛ قانون تو را قبول ندارد»

۱۰= ده ها وعده تخلف شده خود و ده ها مورد تذکراتی را که امام خامنه ای لاجرم در ملاء عام به شما داده اند، یک بار دیگر مرور کنید؛ هنوز هم فرصت اصلاح امور را دارید.

توفیق شما را در پاسداری از ارکان قانون اساسی و پایبندی به سوگند ریاست جمهوری، از خداوند متعال خواستارم.

هرکسی از رَبِّ خود پروا کند   عاقبت تا عرش او «پَر» واکند

والعاقبه للمتقین؛ فرجام نیک، سرانجام خداترسان است.

محمدعلی رامین /// تهران ۱۵ فروردین ۱۳۹۵

 

 

 

 

مطالبی که ممکن است دوست داشته باشید ...

0 نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟ “به کجا چنین شتابان ؛ که سرابست و بیابان !”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *