پیوندها

چرا بگوییم « امام خامنه ای » ؟ …

DSC05498

دکتر محمدعلی رامین:

ایران به همت بسیجیان، مقتدرانه در مقابل دشمنان ایستاده است

به گزارش خبرگزاری  بسیج از قزوین، نهضت روشنگری سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین با سخنرانی دکتر محمدعلی رامین معاون مطبوعاتی دولت دهم، در دو حوزه مقاومت بسیج سیدالشهداء(ع) شهر اقبالیه و حوزه ابوذر شهر محمودآباد نمونه برگزار شد.

  محمدعلی رامین در دومین روز از هفته بسیج با تبریک این هفته پربرکت، به تشریح موضوع «نفوذ» پرداخت و اظهار داشت: نفوذ یکی از ویژگی های نفسانی انسان هاست و هرکس بخواهد بر دیگری مسلط شود، باید بر ذهن، فکر  او سلطه پیدا کند تا استقلال انسانیش را سلب کند و او را برده خود سازد؛ این موضوع هم برای افراد مصداق دارد و هم در مورد جوامع واقعیت می یابد.

وی خاطر نشان کرد: چون جامعه اسلامی، به دنبال حفظ پاکی و شرافت و پیشرفت و امنیت خویش است و می خواهد، همه افرادش فعال، دانا، توانا، مستقل، پیشرفته و سرفراز باشند، مورد کینه خشم و کینه قدرت های سلطه گر قرار می گیرند و این قدرت های سلطه طلب و فریبکار، با انواع شگردها تلاش می کنند، در چنین جامعه آزاده و مستقلی نفوذ کنند.

رامین در ادامه یادآور شد: این نفوذ از طریق ماهواره، سایت ها، اینترنت، خبرگزاری ها، روزنامه ها و مجلات، تبلیغات، فیلم و سریال و عکس و انیمیشن و قصه و رمان و انواع مدها،… تا از طریق جاسوسانی در قالب دیپلمات و گردشگر و خبرنگار و دوستان اینترنتی، انجام می گیرد، تا  انسان های این جامعه مورد هدف، تحت تاثیر القائات قرار گیرند و آن گونه که دشمن می خواهد، انگیزه و افکار و رفتار خود را تنظیم کنند.

این هادی سیاسی با اشاره به فعالیت های گسترده رسانه ها در راستای زمینه سازی برای گسترش نفوذ دشمن، عنوان کرد: امروزه دشمنان بر ذائقه و افکار مردم از طریق رسانه ها و تحت تاثیر همگرایی برخی از نیروهای داخلی، اثر گذاشته اند که بسیار خطرناک است؛ لذا امام خامنه ای طی دو سال گذشته بیش از ۷۰مرتبه نسبت به خطر نفوذ بیگانگان هشدار داده اند.

معاون مطبوعاتی دولت دهم در دوران پرآشوب فتنه در سال ۸۸ تا ۸۹ ، تصریح کرد: البته اگر فرد یا گروهی انگیزه راضی کردن دشمنان را نداشته باشد، حتماً خطر نفوذ کمتر می شود.

رامین با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران امروزه به مرکز جهان اسلام تبدیل شده است، اظهار داشت:  این مسئله در تاریخ اسلام بی سابقه است که رهبر مستضعفین و امام مسلمین، از  کشور ما، دیگر جوامع اسلامی و ملل مظلوم را مدبرانه هدایت کنند؛ حقیقتاً تاریخ شاهد یک پدیده استثنایی در عدالت گرایی و شایسته سالاری و حمایت از مدیریت الهی انسان هاست که نشانه ای از آمادگی بشریت برای پذیرش امامت امام زمان (عج)  به شمار می آید.

وی با اشاره به سخنان امام خامنه ای، یادآور شد: نظام جمهوری اسلامی ایران به همت بسیجیان شجاع و فداکار، مقتدرانه در مقابل دشمنان جهان اسلام ایستاده است.

این هادی سیاسی با اشاره به اهمیت بنیادی فناوری صلح آمیز هسته ای و نقش تعیین کننده آن در پیشرفت سایر علوم و فنون، گفت: دانشمندان بزرگ و آگاهان جهان معتقدند، هرکشوری که این فناوری مدرن هسته ای را نداشته باشد، به زودی یک کشور عقب مانده محسوب می شود؛ حالا که این همه متخصص و دانشمند برای رسیدن ایران به این تکنولوژی ضروری، فداکاری ها کرده و خون دل ها خورده اند و مایه سرفرازی کشور شده اند، آیا این سیاست قابل قبول است که ما تسلیم اراده دشمنانی بشویم که می خواهند، مانع پیشرفت و امنیت کشور و مانع رسیدن ملت ما به فن آوری های پیشرفته بشوند؟

معاون مطبوعاتی دولت دهم، در خاتمه تأکید کرد: جمهوری اسلامی برای زمینه سازی ظهور امام زمان(عج) تأسیس شده است و امام خامنه ای به عنوان نائب امام زمان (عج)،  وظیفه دارند، با کمک یاران آگاه و پیروان فداکار خود، بسترساز ظهور حضرت حجت باشند؛ و هر کس در هر لباسی که با این تکلیف الهی مخالفت کند، در حقیقت با ظهور حضرت ولی عصر (عج) و تحقق حکومت امام زمان(عج) مخالفت کرده است.

در سخنرانی دوم که در مسجد جامع شهر اقبالیه برگزار شد، محمدعلی رامین در حضور نخبگان بسیجی و امام جمعه شهر اقبالیه، با استناد به آیات قرآنی، ویژگی های مخالفان ولایت اسلامی را بر شمرد و خطرات و نقش سه گروه «منافقون»، «مریض القلوب» و «مرجفون» را تشریح کرد و با ذکر نمونه هایی از صبر بی مانند و رأفت امام خامنه ای در برابر مخالفان سخن گفت.

خبرگزاری بسیج / دوم آذر ماه ۱۳۹۴ / کد خبر ۸۵۹۸۴۹۳

 

 

مطالبی که ممکن است دوست داشته باشید ...

0 نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟ “بسیجیان، فداکاران ملت ایران”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *