پیوندها

چرا بگوییم « امام خامنه ای » ؟ …

edalatgolestr

خبرگزاری رسا ـ رامین گفت: انگلیس خبیث که دویست سال تجربه «آدم سازی» را در تاریخچه فتنه انگیزی خود انباشته کرده است به «شبیه سازی» از روحانیت شیعه روی آورده و همه امکانات مالی و مادی خود را در اختیار مخالفان امام خامنه‌ای قرار می دهد تا به دست این عوامل بدبخت، ادامه راه امام زمان(عج) را در مقابله با مثلث انگلیس، آمریکا و اسرائیل مسدود کند.

محمدعلی رامین، معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد دولت دهم، در گفت‌و‌گوبا خبرنگار خبرگزاری رسا با اشاره به شرایط فرهنگی و آسیب شناسی نهاد‌های مربوطه، درباره نقش روزافزون حوزه‌های علمیه در اصلاح وضعیت فرهنگی اجتماعی ایران و جهان، با نگاهی متفاوت، مطالبی خواندنی را بیان داشت.

رامین در توصیف وضعیت فعلی «فرهنگ در رسانه ها» اظهار داشت: با توجه به فلسفه وجودی و اهداف اولیه تأسیس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان صدا و سیما، عملکرد امروز این نهادها به طور حتم باید ملاک سنجش قرار داشته باشد و گرنه کارگزاران آنان به کارکرد غلط و متناقض خود مباهات خواهند کرد و اهداف متعالی را قربانی اغراض دیگر می کنند.

مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور مرکز تهران، شمال افزود: امروز افرادی از متصدیان «فرهنگ، هنر و رسانه» آنچنان غرق یا ممزوج با فرهنگ پلید مهاجم شده‌اند که گویا تغییر ماهیت فکری فرهنگی داده‌اند و به طور اصولی دیگر تفاوتی میان فرهنگ خودی و بیگانه درک نمی‌کنند و حتی برخی از مقولات پایدار از سنن اجتماعی و خانوادگی ایرانیان را «بی خودی» می‌نامند، چون به زعم آنها با «فرهنگ غالب جهانی» بیگانه است.
وی یادآور شد: انگار حکیم ابوالقاسم فردوسی با مشاهده این «انفعال فرهنگی» در وصف‌ حال «خودباختگان فرهنگی» روزگار ما سروده است: از آن روی دشمن به ما چیره گشت/ که ما را روان و خرد تیره گشت/ چو دشمن گرامی شد و دوست،خوار/ به ناچار پیش آید این روزگار / همی دان که گر ما خرد داشتیم/ چنین روزگاری نمی‌داشتیم.
نماینده سابق وزیر علوم تأکید کرد: «ناباوری دینی و نگرش غیرانقلابی» که عامل اصلی عدم تحقق مأموریت‌های سازمانی در میان متصدیان امور فرهنگی و رسانه ای کشور است؛ ساختارهای نظام را در پاسداری از حریم فرهنگ ملی ایرانیان مسلمان ناتوان نشان می‌دهد.

وی در تبیین این نکات افزود: این قضیه که مسؤولان مربوطه، منصب حکومتی و تحت امر خود را در نگاهبانی از حریم ارزش‌ها و باورهای فرهنگی جامعه، ناتوان نشان می‌دهند، خود بخشی از یک حرکت ضد امنیتی است و نباید اجازه داد تا افرادی چنان گستاخ شوند که مناصب مدیریتی حکومت اسلامی را اشغال کنند و زیرمجموعه‌ها و بیت المال را بدون ترس از عواقب خیانت خود در اختیار نیروهای مخالف ارزش‌های اسلامی قرار دهند تا نظام اسلامی را در برابر دشمنانش از درون آسیب پذیر کنند؛ همچنین فرهنگ پایدار ملتی مقاوم و بزرگ را با امکانات خودش «ناپایدار» سازند.

مؤسس اتحادیه راه اسلامی در اروپا که عظمت انقلاب اسلامی در جهان را از همان ابتدا به خوبی می‌شناسد ادامه داد: ایرانیان با همین فرهنگ اصیل خود که برگرفته از اسلام ناب محمدی(ص) است؛ توانستند با کمک روحانیت مبارز و مجاهد ولایتمدار، بزرگترین انقلاب تاریخ معاصر بشریت را پدید آورند و آن را به صورت «پدیده‌ای تحول آفرین» به جهانیان عرضه کنند تا موجب تحولات بزرگ و بنیادی در روابط ملل و جوامع بشری شوند.
وی به هجوم گسترده دشمن اشاره و تصریح کرد: امروزه این فرهنگ اصیل و ناب اسلامی آماج تهاجمات مختلف دشمنانی است که تاکنون سلطه بلامنازع جهانی داشته‌اند و با شکل گیری انقلاب اسلامی، سلطه خود را در حال زوال می‌بینند… و به طور دقیق با پیش بینی اضمحلال قریب الوقوع خود، اقدام به «نبرد آخر» کرده‌اند.

دبیر کل بنیاد جهانی بررسی هولوکاست در تشریح «آخرین نبرد دشمن» افزود: قدرت‌های معارض با فرهنگ اسلامی که در حقیقت دشمنان بشریت‌اند همگان را «بردگان صهیونیست ها» می‌انگارند و به منظور ریشه کن کردن گرایش ملت‌ها به هر نوع فرهنگ «مقاومت در راه حق» و ممانعت از فراگیر شدن شعار «عدالت، پیشرفت، عقلانیت، معنویت و آزادگی» ایرانیان را عامل و محرک اصلی بیداری جهانیان تشخیص داده‌اند.

وی افزود: به همین دلیل و طبق نظر معاون رئیس جمهور سابق آمریکا برای «سوزاندن ریشه ایرانیان» پیچیده‌ترین طرح‌ها را در گسترده‌ترین جبهه جهانی، ضد همه صنوف، قشرها، نسل‌ها و گروه‌های جامعه ما دنبال می‌کنند.
این کارشناس امور فرهنگی اجتماعی تصریح کرد: باید باور کرد که دیک چنی معاون جورج بوش و برخی دیگر از سران آمریکا از روی تعارف یا شوخی و خودسرانه این سخن را نگفته‌اند بلکه فقط «اعلام برنامه» کرده‌اند.

رامین که به عنوان یک تحلیلگر فرهنگی و منتقد سیاسی و رسانه‌ای سال‌ها اقدامات دول غربی و رسانه های متنوع، اما متمرکز صهیونیستی را از نزدیک در غرب رصد کرده است در مورد تهاجم دشمنان علیه نهاد روحانیت و حوزه‌های علمیه تأکید می‌کند: انقلاب و ملت ما که شاخصه اصلی آن «اسلام آل محمد(ص)» است و هنگامی که دشمن قصد دارد «ریشه» را بسوزاند به طور طبیعی در امور «فرهنگی» به طور قطع از راه‌های آشنا و ناشناخته به سراغ روحانیتی می‌رود که پرچم دار و پاسدار این دین است.

وی گفت: امروز دشمنان نیز به عظمت روحانیت و نقش کلیدی آنها در مدیریت آینده جهان پی برده‌اند و آشکارا فهمیده‌اند که «حوزه های علمیه» یعنی اردوگاه آموزشی سربازان امام زمان(عج) خاستگاه ولایت فقیه، کانون آموزه های اصلی تشیع علوی، قلعه های تسخیرناپذیر فرهنگ اسلامی جامعه، قله‌های بلند معنویت و معرفت الهی در روی زمین و ستارگان تابناک در شب‌های غیبت صاحب الامر(عج) هستند.

معاون مطبوعاتی دولت دهم افزود: دشمن هوشیار و مکّاری که توانسته است ساختار و محتوای «سکولار» را به نام دانشگاه بر مملکت اسلامی تحمیل کند؛ لحظه ای از وسوسه نابودی روحانیت غافل نمی‌شود.

وی در پایان گفت: انگلیس خبیث که دویست سال تجربه «آدم سازی» را در تاریخچه فتنه انگیزی خود انباشته کرده است به «شبیه سازی» از روحانیت شیعه روی آورده و همه امکانات مالی و مادی خود را در اختیار مخالفان امام خامنه‌ای قرار می دهد تا به دست این عوامل بدبخت، ادامه راه امام زمان(عج) را در مقابله با مثلث انگلیس، آمریکا و اسرائیل مسدود کند./۹۰۸/ت۳۰۱/س

مطالبی که ممکن است دوست داشته باشید ...

0 نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟ “انگلیس با تجربه آدمسازی در فتنه‌انگیزی به شبیه‌سازی روحانیت شیعه روی آورده است”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *