پیوندها

چرا بگوییم « امام خامنه ای » ؟ …

mohamad javade zarif

StudentDay
جناب آقای ظریف
تنها وزیر فعال «دولت تدبیر و امید» سلام بر شما !
بنده در سخنرانی۲۷مهرماه۹۵ خود در قم، تالار پردیس فارابی دانشگاه تهران، درپاسخ به دانشجویان و برخی از استادان حاضر، ضمن تشریح ساختار نظام «امت-امامت» جمهوری اسلامی که الگویی برای اصلاح ساختار ظالمانه نظام «ملت-دولت»های حاکم بر جهان است، اما بدون دلیل تاکنون از جانب مسئولان امور، مغفول و مسکوت مانده است؛ عرض کردم:
«وزیر خارجه فعلی، محمدجواد ظریف، یک دیپلمات ورزیده که پرورش یافته مکتب «مادلین آلبرایت» وزیرخارجه صهیونیستی اسبق آمریکاست، هرچه توانسته به ارباب آمریکایی امتیاز داده و می دهد و حتی قبل از ورود به مذاکرات ۵+۱، بدون هیچ ضابطه علمی و ضرورت عقلی، «هولوکاست» را تأیید می کند تا به مثابه «بیعت با اسرائیل»، مجوز مذاکره با آمریکا را از صهیونیست ها دریافت نماید…»
این جمله بنده، برداشت های مختلفی در رسانه ها بخصوص در شبکه های اجتماعی داشته و البته افرادی نیز این سخن را «اتهام»، یا «مبالغه» یا «تعرض» به شخصیت جنابعالی پنداشته اند؛ حتی سخنگوی شما، آقای جابری انصاری که برای سخن گفتن خود حقوق های کلان دریافت می کند، کلام بنده را «حرف مفت» نامیده است…
لذا مایلم، برای رفع سوءتفاهم، نکاتی را یادآوری کرده و پرسش هایی را برای روشنگری در اذهان عمومی مطرح کنم، تا چه بسا، دانسته ها تکمیل و مواضع، حسب آگاهی های جدید اصلاح شود:
الف- شما از سال ۱۳۵۷ تا ۱۳۶۱ با سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در سانفرانسیسکو و سپس با نمایندگی کشورمان در سازمان ملل همکاری داشته و همزمان، دولت آمریکا به شما اجازه تحصیل در دانشگاه سانفرانسیسکو را داده است؛ انگیزه دولت آمریکا چه بوده و آیا از ارتباطات شما با وزارت خارجه کشورمان بی اطلاع بوده است؟
ب-ظاهراً در سال ۶۴ از شما «لغو روادید» شده، اما جناب عالی موفق می شوید با ارتقای درجه در وزارت خارجه، دوره سربازی خود را در اوج جنگ تحمیلی با «امریه» بگذرانید، از دانشگاه «دنور» که در اختیار باندهای صهیونیستی برای پرورش نیرو در عرصه روابط بین الملل هست، غیرحضوری دکتری بگیرید؛ در تنظیم قطعنامه «آتش بس» با نوشتن نامه معروف «Tantamount Letter» مشارکت داشته باشید؛… لیکن در همین مقطع زمانی دو نکته معلوم نیست: اول این که نقش شما در آوردن «مک فارلین» به ایران چیست؟ دوم این که چگونه آمریکاییها تعارض خود با جمهوری اسلامی را هنگام کمک به یک دانشجوی ایرانی که همزمان کارمند عالی رتبه وزارت خارجه بوده را توجیه می کنند؟

پ-«دانشگاه دنور» که به نام پدر مادلین آلبرایت یعنی «جوزف کوربل»
(Josef Korbel School of International Studies – University of Denver)
نام گذاری شده و پرورشگاه افرادی مانند مادلین آلبرایت، کاندولیزا رایس و امثال جریان صهیونیستی حاکم بر آمریکاست، حاضر شده به شما دکترای غیرحضوری بدهد و زمینه ارتقای جایگاه شما را در وزارت خارجه جمهوری اسلامی فراهم آورد؛ اگر خانم آلبرایت نقشی در پرورش فکری شما نداشته، استاد راهنما و استاد مشاور دکترای شما چه کسانی بوده اند؟

ت-برای تشخیص مراتب انسانیت خانم آلبرایت همین بس که ایشان در سال ۱۳۷۵ در پاسخ به سئوالی می گوید «بله تحریم عراق توسط آمریکا، ارزش تلف شدن نیم میلیون کودک عراقی را داشته است»؛ این خانم که خودش و پدرش را از وارثان «هولوکاست» می داند، چرا تلف کردن نیم میلیون کودک مسلمان عراقی را برای دولت آمریکا مجاز می شمارد و در دادن دکتری به شما همراهی و همکاری می کند؟ آیا تأیید مدعای «هولوکاست» توسط حضرتعالی، خلاف نظر امام خامنه ای، پاسخ به محبت های خانوادگی «Josef Korbel» است؟

ج-ظاهراً شما در دوره حاکمیت جمهوریخواهان لغو روادید شده اید، اما بعداً در همین حاکمیت، آمریکا دو مرحله شما را به عنوان سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی در سازمان ملل می پذیرد؛ در حالی که دولت شما، با آن همه امتیازاتی که در مذاکرات به آمریکا داده اید، نتوانست آقای حمید ابوطالب را به عنوان نماینده کشورمان در سازمان ملل منصوب کند؛ واقعاً ماجرا چیست؟ شما چه «ویژگی» برای آمریکاییها داشته اید که آقای ابوطالب نداشته است؟

چ-سئوالات فراوان از جمله در مورد ارتباطات شما با «هنری کسینجر»، «گری سیک»، «لیزا اندرسون» و… و نیز در مورد عملکرد پر هزینه شما در مذاکرات برجام و عبور از خطوط قرمز تعیین شده توسط امام خامنه ای و فلسفه «قهقه مستانه با دشمنان و پرخاشگری با نمایندگان ملت ایران» و سایر مواضع شما، متعاقباً تقدیم خواهد شد.
ضمناً نتیجه پیشنهادات خود را که در سرآغاز مذاکرات ۵+۱ تقدیم کرده بودم، جویا خواهد شد. پیشاپیش از پاسخگویی شما سپاسگزارم.
با احترام محمدعلی رامین دوم آبان ۱۳۹۵
https://telegram.me/mohammadali_ramin

مطالبی که ممکن است دوست داشته باشید ...

0 نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟ “آقای ظریف پاسخ بدهد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *